Free Hidden Object Games - 87

Android için Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut45 MB
  • Sürüm20.0.0
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciPlayHOG
Free Hidden Object Games - 87 gizli nesne bulma oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza kolaylıkla yükleyerek çok eğlenerek oynayacağınız eğlenceli bir gizli nesne bulma oyununu dilediğiniz her an oynama şansına sahip ol

Free Hidden Object Games - 87 gizli nesne bulma oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza kolaylıkla yükleyerek çok eğlenerek oynayacağınız eğlenceli bir gizli nesne bulma oyununu dilediğiniz her an oynama şansına sahip olabilirsiniz.

Mükemmel animasyon ve eğlenceli 3D grafikler kullanılarak hazırlanmış olan bu gizli nesne bulma oyunu, dünyanın dört bir yanındaki oyun sever kullanıcılarımız tarafından çok sevilerek oynanıyor. Her bir seviyesinde farklı bir gizem ile karşılaşacağınız bu gizli nesne bulma oyununda, ekranınıza gelen oyun ekranında oyunun sizden istediği gizli nesneleri bulmaya çalışacaksınız. Ancak bu oyunda başarılı olabilmek için çok kuvvetli dikkat kabiliyetine ve iyi gören gözlere ihtiyacınız var. Eğer bu özelliklere sahip olduğunuzu düşünüyor iseniz, hemen bu oyunu oynamaya başlamalısınız.

Oyunda size yardımcı olmak amacı ile hazırlanmış olan bazı ip uçları olacak. Çok zorlandığınız anlarda bu ip uçlarını kullanabilirsiniz. Fakat bu ip uçlarını çok iyi bir şekilde değerlendirmeniz gerekiyor. Çünkü oyun size her gizli nesne için sadece bir ip ucu kullanma hakkı verecek. Bu eğlenceli gizli nesne bulma oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Free Hidden Object Games - 87 indir